כתבה בבלוג

גן" לי לו לה"

גן חדש בצפון הישן

יול 16. 2015 | מאת אלעד

אז נעים מאוד להכיר שמי אלעד סהר ורציתי לספר לכם קצת על עצמי ועל הגן ילדים החדש שאני פותח בספטמבר הקרוב בצפון הישן של תל אביב.

כאיש חינוך חשוב לי בראש ובראשונה ליצור אצל הילדים את תחושת הביטחון והשייכות וזה נעשה ע"י המון המון הרעפת אהבה על הילד ומגע אישי ,הקשבה ונתינת מענה לצורך הרגשי בסיסי של הילד בכדי לבטוח בסביבה , מניסיוני בלי הצורך הבסיסי הזה הילד לא יהיה פנוי ללמידה ,הוא יהיה מכונס בתוך עצמו וכל הזמן יחפש את מקומו בחלל הכיתה.

אני מאמין גדול בלמידה חוויתית ,  למידה שמשאירה אצל הילד חותם והבנה ברמה גבוהה,אני משתמש הרבה בבובות תחפושות ,סיפורים בהמחשה, מדרשי תמונה, חקר וניסוי ....

הורים יקרים אני רואה אנשים קטנים שנכנסים כל בוקר לגן ,אנשים עם צרכים ורצונות משלהם, כבוד וכבוד  הילד הוא אחד ממעלות  דרך החינוך שלי,אני מאוד מאמין בלדבר לילד בגובה העניים, להבין את הצרכים והרצונות למצוא את הדרך לשלב את הדברים עם סדר היום והחוקים בגן.

כל בוקר אני מקבל לחיקי המון ילדים ועל כתפיי וכתפיי הצוות שלצידי מוטלת המשימה להחזירם כל יום בריאים ושלמים, מבחינתי אני אעשה את כל  שצריך בכדי לשמור על בטחון הילדים ובלי לגרוע בפעילויות וההנאה בגן.

הורים יקרים על כתפיי מוטלת האחריות לתת לכם את הביטחון והשקט הנפשי כל יום.

בגן שלנו אוירה קסומה חמה וביתית וזאת בזכות כיתות גדולות ומרווחות שבהן שתי קבוצות קטנות ואינטימיות, צוות מקצועי חם ואוהב ,הגן מוקף חצרות שונות ומגוונות,מטבח שבו האוכל מבושל כל יום .

וכמו שאומרים תמונה אחת שווה אלף מילים אז אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם.

  
   
 
  
 ים ושלמים 
   
  
 
!
   
"
 #  
  

#
  
 $ 
 ## 
   
# 
"
#   
   
 
 
  
 
  
 
%
# 
 
 &
& 
##
  $ 
   
#
   
   
  #
  &
   
 
  
'
   


#&
   $ 
(
   
 
 
)
  #
  
  & 
 #
*
   
# 
 &   
 
 +
  ##